Yuva Köyü Derneği Web Sayfası

ANKARA DERNEK YÖNETİMİ OLARAK İSTANBUL’DA YAPTIĞIMIZ ZİYARETLER

– YUVA KÖYÜ ANKARA DERNEĞİ YÖNETİMİ OLARAK BAŞKAN ZAFER HACIOĞLU BAŞKANLIĞINDA TOPLANILARAK HAFTA SONU İSTANBULDA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNMAK ÜZERE YÖNETİM OLARAK GEZİ PLANLANMIŞTIR.

-İLK ZİYARETİMİZİ KÖYÜMÜZÜN SAKİNLERİNDEN İBRAHİM KIZILİBRİK‘ I EVİNDE  GEÇİRMİŞ OLDUĞU RAHATSIZLIKTAN DOLAYI GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK. KENDİSİNE ALLAH’TAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ.

-İKİNCİ ZİYARETİMİZİ KÖYÜMÜZÜN ESNAFLARINDAN İSA GÖLTAŞI‘NI İŞLETMESİ OLAN ÖZEN KOKOREÇ’ TE ZİYARET ETTİK. İSA GÖLTAŞI’ NA DERNEK YÖNETİMİNE GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİ ALAKADAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER İŞLERİNDE HAYIRLI VE BOL KAZANÇLAR DİLERİZ.

-ÜÇÜNCÜ OLARAK KÖYÜMÜZÜN İSTANBUL DERNEĞİNİ DERNEK LOKALİNDE ZİYARET ETTİK. DERNEK BAŞKANI SAYIN ALİ TATLISU VE YÖNETİMİNE BİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİ ALAKADAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ. HER İKİ YÖNETİM KÖYÜMÜZLE İLGİLİ KONULAR ÜZERİNDE BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNMUŞLARDIR.

-SON OLARAK KÖYÜMÜZÜN SAKİNLERİNDEN ADİL ÇELİKBAŞ‘I EVİNDE GEÇİRMİŞ OLDUĞU RAHATSIZLIKTAN DOLAYI GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK. KENDİSİNE ALLAH’TAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ.

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ZİYARETLERDE İSTANBULDAKİ KÖYLÜLERİMİZİN SİZLERE SELAMLARINI GETİRDİK.

 

 

Yorum yaz

Haberler

  • DUYURU DUYURU
    Köyümüz sakinlerinden Hacı Faik ÇAYDİBİ Köy yemekhanesinde kullanılmak üzere söz vermiş olduğu 1...
  • 13 OCAK 2018 DERNEK TOPLANTISI 13 OCAK 2018 DERNEK TOPLANTISI
    13 Ocak 2018 Cumartesi Günü Yapılan Toplantı Neticesinde Üç Yıldan Fazla Aidat Borcu...

Adres

Çankırı - Orta - Yuva Köyü Derneği
Çankırı Dernekler Federasyonu
Çankırı Cad. No: 74 Dışkapı ANKARA
Website: http://www.yuva18.com
Email: yuva@yuva18.com